Mayis

25May(May 25)14:00KISA FİLM SEÇKİSİ14:00 Davutpaşa Kampüsü Cep SinemasıEtkinlik Tipi:Gösterim Haftaları,Haftadan Bağımsız Film Gösterimi

Etkinlik Detayları

22-26 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan 10.Yıldız Kısa Film Festivali'nin cuma günkü etkinlikleri Yıldız Kampüsü Oditoryumu'nda, açık hava gösterimleri Davutpaşa Orta Bahçe'de ve geriye kalan dört gündeki etkinlikler ise Davutpaşa Kampüsü Cep Sineması'nda gerçekleşecektir.

Etkinliklere katılım ücretsizdir.

 

22 MAYIS PAZARTESİ 

13:00-13:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Wong Kar Wai Üzerine Kısa Bir Film
-Muet
-Boş Koltuklar 
-Alt

 

14:00-14:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Hasat Zamanı

-Eureka

-Hudut

 

16:00 – FATİH PINAR İLE VİDEO RÖPORTAJ ATÖLYESİ

 

 

23 MAYIS SALI


13:00-13:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Pipet
-Elene
-Kendi Kendi Kendine

 

14:00-14:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Bir İsmail Bir Yakup
-Dört Zait
-Aktör

 

15:00 – 15:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Arkhe
-En Yeni Gerçekçilik
-Birinci Tekil Şahıs

 

16:00 – 16:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-683
-Penaber
-Sisifos
-Ölüler

 

21:00 – AÇIK HAVA FİLM GÖSTERİMİ / DAVUTPAŞA ORTA BAHÇE

 

 

24 MAYIS ÇARŞAMBA

 

13:00-13:50 – KISANIN YILDIZLARI FİLM SEÇKİSİ

 

14:00-15:50 – KISANIN YILDIZLARI PANELİ

Katılımcılar: Umut Subaşı, Enes Korkmaz, Caner Yalçın, Mehmet Bahadır Er, Hüseyin Mert Erverdi

 

16:00-16:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Tufula
-Siren
-Meçhul
-Bekleyiş

 

17:00 – BİR ALT KÜLTÜR İNCELEMESİ : ANİME

 

 

25 MAYIS PERŞEMBE 

 

13:00-13:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Uzaktaki Kadın
-Uğrak
-Lütfi
-İt

 

14:00-14:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Her Biji
-Tel
-Sonra Uyandım
-Lal
-Sorgu Odası

 

15:00-15:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Anadolu'da Carmen Ruhu
-1 Nokta 8
-Katilimi Tanıyorum

 

17:00 – SİNEMADA PSİKANALİZ ATÖLYESİ

 

21:00 – AÇIK HAVA FİLM GÖSTERİMİ / DAVUTPAŞA ORTA BAHÇE

 

 

26 MAYIS CUMA

 

13:00-13:50 – KURMACA FİNALİSTLERİ SEÇKİ 1

-Beyoğlu Sineması
-Müdür
-7 Santimetre

 

14:00-14:50 – KURMACA FİNALİSTLERİ SEÇKİ 2

-Kuyu
-Kefaret
-Mümkün Hayatların En Güzeli

 

15:00-15:50 – KURMACA FİNALİSTLERİ SEÇKİ 3

-Kot Farkı
-Yumurta
-Mara
-Ekmeğimi Kazanırken

 

16:00-16:40 – DENEYSEL FİNALİSTLERİ SEÇKİ 1

-Entropi
-Hedef
-Geçmiş Zamanın Rivayeti
-Stare

 

16:50-17:30 – DENEYSEL FİNALİSTLERİ SEÇKİ 2

-Çatlak
-Çıkmaz
-Kemik
Âmâ
-A Short Film for Nothing
-C.O.D.

 

18:00 – KOKTEYL

 

19:00 – GALA GECESİ VE ÖDÜL TÖRENİ

 

 

 

Saat

(Persembe) 14:00

Yer

Davutpaşa Kampüsü Cep Sineması

X