should you invest in bitcoin 2020 how to exchange bitcoin to paypal bitcoin scrypt exchange bitcoin investment singapore how to trade bitcoin for ethereum bitcoin trader отзывы 2019

Mayis

26May(May 26)18:00KOKTEYL18:00 Yıldız Kampüsü OditoryumEtkinlik Tipi:Sosyal Etkinlik

Etkinlik Detayları

22-26 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan 10.Yıldız Kısa Film Festivali’nin cuma günkü etkinlikleri Yıldız Kampüsü Oditoryumu’nda, açık hava gösterimleri Davutpaşa Orta Bahçe’de ve geriye kalan dört gündeki etkinlikler ise Davutpaşa Kampüsü Cep Sineması’nda gerçekleşecektir.

Etkinliklere katılım ücretsizdir.

22 MAYIS PAZARTESİ 

13:00-13:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Wong Kar Wai Üzerine Kısa Bir Film
-Muet
-Boş Koltuklar 
-Alt

14:00-14:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Hasat Zamanı
-Eureka
-Hudut

16:00 – FATİH PINAR İLE VİDEO RÖPORTAJ ATÖLYESİ

23 MAYIS SALI
13:00-13:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Pipet
-Elene
-Kendi Kendi Kendine

14:00-14:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Bir İsmail Bir Yakup
-Dört Zait
-Aktör

15:00 – 15:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Arkhe
-En Yeni Gerçekçilik
-Birinci Tekil Şahıs

16:00 – 16:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-683
-Penaber
-Sisifos
-Ölüler

21:00 – AÇIK HAVA FİLM GÖSTERİMİ / DAVUTPAŞA ORTA BAHÇE

24 MAYIS ÇARŞAMBA

13:00-13:50 – KISANIN YILDIZLARI FİLM SEÇKİSİ

14:00-15:50 – KISANIN YILDIZLARI PANELİ

Katılımcılar: Umut Subaşı, Enes Korkmaz, Caner Yalçın, Mehmet Bahadır Er, Hüseyin Mert Erverdi

16:00-16:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Tufula
-Siren
-Meçhul
-Bekleyiş

17:00 – BİR ALT KÜLTÜR İNCELEMESİ : ANİME

25 MAYIS PERŞEMBE 

13:00-13:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Uzaktaki Kadın
-Uğrak
-Lütfi
-İt

14:00-14:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Her Biji
-Tel
-Sonra Uyandım
-Lal
-Sorgu Odası

15:00-15:50 – KISA FİLM SEÇKİSİ

Gösterim sırasıyla seçkideki filmler:
-Anadolu’da Carmen Ruhu
-1 Nokta 8
-Katilimi Tanıyorum

17:00 – SİNEMADA PSİKANALİZ ATÖLYESİ

21:00 – AÇIK HAVA FİLM GÖSTERİMİ / DAVUTPAŞA ORTA BAHÇE

 

26 MAYIS CUMA

13:00-13:50 – KURMACA FİNALİSTLERİ SEÇKİ 1

-Beyoğlu Sineması
-Müdür
-7 Santimetre

14:00-14:50 – KURMACA FİNALİSTLERİ SEÇKİ 2

-Kuyu
-Kefaret
-Mümkün Hayatların En Güzeli

15:00-15:50 – KURMACA FİNALİSTLERİ SEÇKİ 3

-Kot Farkı
-Yumurta
-Mara
-Ekmeğimi Kazanırken

16:00-16:40 – DENEYSEL FİNALİSTLERİ SEÇKİ 1

-Entropi
-Hedef
-Geçmiş Zamanın Rivayeti
-Stare

16:50-17:30 – DENEYSEL FİNALİSTLERİ SEÇKİ 2

-Çatlak
-Çıkmaz
-Kemik
-Âmâ
-A Short Film for Nothing
-C.O.D.

18:00 – KOKTEYL

19:00 – GALA GECESİ VE ÖDÜL TÖRENİ

 

 

 

Saat

(Cuma) 18:00

Yer

Yıldız Kampüsü Oditoryum

X