Uzun bir uğraştan sonra sitemiz açılmıştır. Peki sitede neler olacak?

 

– Ana sayfadaki etkinlik takviminden hangi gün hangi saatte etkinlik var, hangi film gösteriliyor öğrenebilirsiniz. Bu takvim sürekli güncellenecektir. Ayrıca gösterilecek filmlerle ilgili bilgilerin olduğu ayrı bir sayfa da yaratılıp (Film, IMDB bilgileri vb.), bu takvimden yönlendirme yapılacaktır.

– Etkinlik takviminin sağında, "Son Etkinlik" veya "Cep Sineması'nda Bu Ay" bölümümüz olacaktır. Buraya, ilgili afiş koyulacaktır. Afişin üstüne tıklayarak büyük halini görebilirsiniz.

– Diğer etkinlik ve duyurulara anasayfadan veya üstteki menüden ulaşabilirsiniz. Eklenen görsellerin hepsine tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz.

– Her etkinlik sayfasında Facebook paylaş ve Tweet tuşları vardır, içeriği paylaşabilirsiniz

– Her etkinlik sayfasının altında Facebook kullanıcı adı ile yorum yapabileceğiniz bir alan vardır, etkinlikle ilgili yorumları buraya yazabilirsiniz. (Uykusuz gibi etkinliklerde film seçimi sayfadaki yorumlar ile kararlaştıralacaktır)

– Sayfaların sağında veya solunda "Son etkinlikler" , "Son duyurular" , "Facebook" , "Anketler" gibi modüller vardır. Kulüp ile ilgili kararlar alırken bu modüllerden "Anketler"deki cevaplar dikkate alınacaktır.

– Ayrıca "Twitter" ve "İstek & Öneri" modülleri eklenecektir. "İstek & Öneri" modülünde istediğiniz etkinlik veya film gösterimi için formu doldurup bize iletebileceksiniz. (Yapım aşamasında)

 

Şu anda sitede birçok içerik eksiktir, kısa zamanda bu içerikler de tamamlanacaktır. Mümkün olduğunca interaktif bir site yapmaya çalıştık, eğer sizin de site ile ilgili öneriniz, şikayetiniz varsa lütfen bizimle paylaşın.